Dark room Intense 600x300x215cm (Secret Jardin) 55.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 23.8.2017 10:50 Typ: Nabízím Kategorie: Homeboxy Od: Maty Město: Praha, Pardubice, Hradec Králové

Prodám úplně nový stan, nikdy nerozbalený, ještě je v původním originálním dřevěném boxu. Původní cena 74990,-
Nová cena pro vás je 55000,- Při rychlém jednání, je možná ještě vetší sleva!!!

Opravdu kvalitní a robustní pěstební stan určen nejnáročnějším zahradníkům. Výška stanu lze rozšířit o 30 až 120 cm (rozšiřovací kusy jsou prodávány separátně). Atypická šířka stanu vytváří chodbu uprostřed pro lepší přístupnost k rostlinám. Součástí balení je i bohaté příslušenství (Web it, Hook it, Strap it, Pocket it, Cable it, Space Booster).
Web it (podpůrná síť), Hook it (kovové háčky), Strap it (upevňovací popruhy), Pocket it (speciální pouzdro pro zavěšení), Cable it (plastové držáky pro kabely), Space booster (pro zvětšení rozměru stanu).

Popis zboží: Darkroom Secret Jardin Intense jsou spojovací pěstební boxy s možností zvětšení a napojení dalšího prostoru pomocí zipů. Mají velkou variabilitu,odolné rohové spojnice z nerezavějící oceli, pevnou tkaninu 600D - světlo nepropustnou, snadno omyvatelnou. Konstrukce je z odlehčených hliníkových trubek. Nosnost až 75 kg. Uvnitř je Mylar fólie s odrazem až 95 procent. Dvojité dno pro případnou havárii vody a teplenou izolaci. Snadná a časově nenáročná montáž do jedné hodiny. Otvory pro kabely, přítah a odtah.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email