Kolosea a mnoho jiného Zdarma

Toto je můj inzerát
Vloženo: 3.9.2018 12:22 Typ: Nabízím Kategorie: Ostatní Od: Alex Město: Ceske budejovice

Tento systém byl vyvinut pro pěstování ve vesmíru, pro splnění naročných požadavků, jako je co nejlepe využitý prostor, nenáročná obsluha za předpokladu co nevětšího výnosu v co nejkratším čase.
Jde o pečlivě navržený systém, který splňuje právě tyto požadavky, tedy zkrácení růstového cyklu . A to z běžného 1 až 3 týdnů na pouhé 1 až 3 dny max. Možná by vás zajímalo proč se tento ciklus tolik ukrátí ? Odpověd je jednoduchá. Tím že jde o princip pěstování pomocí aeroponijm sistemem zavlažování, může kořen příjmat dostatek kysliku (nebo i lze přidat do tohoto uzavřeného sistemu co2.) Vlchkosti a potravy , však ne ve vodě ponořeném ale ve stavu zavěšeném a proto může dostatečně kořenit a růst i ve fázy kětového (plodíciho ) ciklu, tak aby udělal dostatečný základ pro plodinu a však za předpokladu správných podmínek jako jsou . Správná teplota , ph, nasicenost EC vody , vyměny kyslíku ( spravné prostředí pro danou rostlinu ) a dalších jakých si snurek za které se dá tahat aby plodina byla masytá a chutná.
Dál co stojí za zmínku je ten fakt že tento sistem lze umístnit na poměrně malé čtvereční ploše. Kdy rostliny jsou jakoby nad sebou umístěné. Vše funguje jako skládčka. Výška stropu rovná se počet rostlin. Pro přectavu na zakladně o rozměru 1,2m x1.2m a její běžné výžce stropu 2,2m to číní 2,6m2. Na danou víšku jsou umístěny dvě víbojky jakéhokoli výkonu však doporučuji 600 W. Lze dokola umístit 120 rostlinek a nebo lze skládat dál však jen v tom případě že máme strop višší. Taky je tu ta možnost toho že se dá propojit více sistemu do jednoho okruhu vody , tím pádem se starame pouze o jednu zálivku pro x rostlin .
Jeden z modelů je navržen do pěstitelského stanu 1m x1m Též pro 120 rostlin
Obsluha je velmi jednoduchá
Vždy na jednom sistému se staráte jen o15 trysek!!!! které jsou poměrně bezproblémové kvúli filtru kterí hlídá trysky před ucpáním. Nezáleží na počtu rostlin vždy jen 15 dobře ohlídaných trysek. Běžné dopouštění vody a to jeden x týdně plus uprava vody Ph, Ec jako při kterémkoli pěstování .
Celý proces pro jednu rostlinu se děje v nosiči rokvulové kostky 10 cm x 10 cm x 5 cm
V případě zajmu foto zašlu a ovšem můžeme i hovořit but osobně bo po telefonu či po @.

A cena? No zaleží na konkretní kombinaci, velikosti a samo na počtu kusú. cca Od 1000 do no to je tou otázkou toho co kdo chce. Ceny jsou rozhodně lepší než na krámu. Jde o výprodej i jiných potřeb, jako jsou předřadníky, stínidla, květináče, stan, ventylátory a vše kolem pěstování bylin a jednoročních plodin.

TEL : +420773490365

vsekmani@post.cz

Pss: není problém cokoliv kamkoliv doručit.
Přeji hezký den .


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email