Kvalitní Konopná mast, 100% přirodní složení, ověřená receptura, vhodná pro každý typ pleti. Zdarma

Toto je můj inzerát
Vloženo: 27.12.2017 04:51 Typ: Nabízím Kategorie: Ostatní Od: (neuvedeno) Město: (neuvedeno)

Nabízím velice účinou,
a pečlivě zpracovanou,

domácí KONOPNOU MAST.

Která je vyrobena pouze z přírodních materiálu a tak je
svým složením vhodná pro
každého uživatele, včetně dětí a lidí s citlivou pokožkou.

Základ masti tvoří velmi kvalitní 100% přírodní rostlinný tuk, který sám o sobě působí velice pozitivně na pokožku a tvoří základ mnoha značkových výrobků pro péči o celé ťelo.

Mast má stabilní krémovou konzistenci a dobře se aplikuje na pokožku. Mast nezanechává na pokožce barevné stopy ani mastný povrch. Čistě přírodní a pro tělo přirozené složení masti napomáhá k rychlému a účinému vstřebání do pokožky, kde začne rychle, avšak šetrně působit. Je tak vhodná i na místa s velice citlivou pokožku, například v oblasti obličeje, intimních partií, krku či šíje.

Nejdůležitější a nepostradatelnou podstatu masti tvoří účinný poměr a kombinace několika druhů speciálně šlechtěných lékařských kmenů konopí, s vysokým obsahem léčivých látek.

Pro výběr vhodného materiálu na výrobu masti je kladen vysoký důraz a tvoří je pouze nejkvalitnější a zdravé květy vrchlových částí rostlin, pěstovaných v kvalitní zemině, pod Sluncem. A to čistě organicky, tedy bez jakýchkoliv chemických hnojiv, či stimulátorů.

Při samotné výrobě, je samozřejmostí, dodržování osvědčených přísných postupů, k dosažení maximálního zastoupení všech léčivých látek z této byliny.

V žádné etapě výroby není použita voda a tak je zaručena dlouhá životnost a stabilita bez konzervantů.

V kombinaci s mnoholetými zkušenosti s výrobou masti, tak vzniká vždy produkt té nejvyšší možné kvality a tím i blahodárného léčivého účinků.

Využití takové to masti je velice všestranné a pomáhá na většinu potíží s pokožkou, kloubů, svalů a jako obklad krku či prsou při dýchacích potížích, či bolesti v krku. Nejčastějším využitím je ošetření poškozené, popraskané, podrážděné, suché či svědící pokožky, opravdu výborná je na popáleniny, puchýře, opary, opruzeniny, proleženiny, štípance od hmyzu včetně komárů a klíšťat, jizvy, strie a mnohá další poranění nebo kožních defeků. Dobrou zkušenost mám i s používání masti při lokolní svalové masáži, při bolestech, či celého těla pro celkové uvolnění a regeneraci svalstva a pokožky.

Ze zpětné vazby lidí, kteří tuto mast již používají, je jednou z největších předností, a také důvodů, proč je tato mast tak oblíbená, velice úspešná léčba atopického exému, lupénky, bércových vředů, menstruačních bolestí a vyrážek u pacientů, kteří po mnoho let, těmi to obtížemi trpí a třeba v případě lupénky jsou nuceni k užívání jedovatých kortikoidů, z rukou lékaře.

Na mast mám opravdu, jen kladné hodnocení od mnoha lidí a jistě i Vy budete mile překvapeni.

Pokud se chcete sami osobně přesvědčit o všestranosti a úspěchu využití a touto naprosto přírodní cestou snadno pomoci sobě, či svým blízkým a nechcete se sami zaobírat vcelku zdlouhavou a správnou výrobou, či nemáte možnost vlastní výroby, kontaktu na kvalitní výrobek, prosím napište.

Rád zodpovím Vaše případné dotazy, či názory a také přivítám když mi zdělíte, jaké máte s konopnou mastí vlastní zkušenosti.

Mast nedělám z komerečních dúvodů a tomu odpovídá i její cena. Která je dle mého úmérná celkové náročnosti výrobního procesu a ceně použitých kvalitních rostliných olejů. Použitý konopný materiál do ceny nepočítám, protože je svou kvalitou a použitým množstvím vzhledem k dnešním měřítku prostě k nezaplacení.

Cena dohodou, dle množství a velikosti kelímku + minimální poštovné.

Více informací Vám rád zdělím na dotaz.

V případě zájmu mi prosím pište na email : masti@post.cz

Budu se těšit.

Děkuji a přeji hezký den.

s pozdravem, Zahradník Země


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email