Semena konopí kříženci od Dj shorta a Automaty kříženci Magnumu - To nejlepší na trhu ! 18,- Kč 18,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 7.5.2019 12:22 Typ: Nabízím Kategorie: Semena, sazenice, řízky Od: Radek Město: (neuvedeno)

Ahoj všichni labužníci :) roky jsem křížil a učil se feminizovat převážně na semenech od známých seedbank jako Dutch Passion, Sensi seeds,DNA,Dinafem a dalších od kterých jsem získal silnou genetiku. Poté jsem si tedy dovolil pustit se do legendy všech legend a to genetiky od Dj Shorta, který je naprostou TOPKOU mezi šlechtiteli,labužníky a skutečné znalce. Díky obsahu THC jako u Blueberry kolem 15% THC tak získá nejen nádhernou barvu a vůni, ale je to chuťovka s nádherným relaxačním nebo energickým účinkem (podle poměru (indica /sativa) v kombinaci s překřížením Blueberry původně od Shorta má čokoládovou příchuť .Původní Blueberry od Dutch Passion je převážně indika (80% indika, 20% sativa) a její historie se datuje do 70. let 20. století. Hustá a silná rostlina s červeným, fialovým a na závěr levandulově modrým zabarvením vyhrála spousty soutěží např 1. cena – HTCC 2000 a 3. cena – HTCC 2001.Všechny odrůdy opětovným přezkoušením získávají větší rezistenci-odolnost proti plísním a škůdcům. Prostě kdo zná shorta ví ,že za těch 18 kč jsou tato křížená semena zdarma :) a bonusy samozřejmostí..

zde je seznam kříženců :

Azure Haze (původ short) x Bluebery (obdoba původní od Dutch Passion)
-Stříbrná Haze matka původní klon z Bay Area a Bluebery je energický hybrid, o tento kros je velmi snadné se starat a je velmi odolný, takže je ideální pro nováčky. 9-10 týdnů zrání.

E13 (Dj
(Původ short) x Bluebery(obdoba původní od Dutch Passion)
- F13 je svatý grál rostlina čtyřhvězdičkového dokonalosti. Dříve unreleased.E13 je opojná sativa pro ty, kteří opravdu umí vychutnat stimulující, ale pohodlně nenápadně odcházející účinek. Toto je můj osobní favorit.Dozrává začátkem října vhodný nejvíce do skleníků.

Flow (původ short) x Bluebery(obdoba původní od Dutch Passion)
je sativa / indica cross (cca. 60% sativa / 40% indica) se do značné míry sativa vlastnostmi v konečném výrobku. Geny Indica genetiky bylo zajištěno, že zraje velmi rychle. Velké pupeny jsou tvořeny z malých, hustě orosených a tvrdých palic. Rostliny jsou vyšší a rádi se větvit, což je ideální pro "výcvik", tj vázání.8-9 týdnů zrání.

Blue Satellite(původ short) x Bluebery (obdoba původní od Dutch Passion)
-Tedy kříženec původní Bluebery, sativní Bluebery a afghánských genů ze Sthortova portfolia a čisté blueberry dává hromady velmi silné marihuany té nejvychytanější chuti od Shorta. 8-9 týdnů zrání.

Whitaker Blues (původ short) x Blueberry (obdoba původní od Dutch Passion)
Finální produkt má velmi ovocnou vůni a chuť borůvek. Středně velké až velké palice. 9-10 týdnů zrání.

Blueberry (původ short) x Blueberry ((obdoba původní od Dutch Passion)
- doporučuji tento unikát dorůstající až 4 metry v extrému
Konečný produkt má velmi ovocnou vůni a chuť borůvek, vytváří pozoruhodný, příjemně euforický maxima té nejvyšší kvality, který je velmi trvanlivé a odolné vůči tolerance build-up-vždycky příjemné. 9-10 týdnů zrání

ze samonakvétaček mám zatím jen pár krosů, které se podařilo feminizovat díky tomu, že konečně pustili na trh dnes již chronicky známá MAgnum regulovaná semena takže k mání jsou zatím ve feminizovaném i regulovaném provedení tyto překřížené nové odrůdy:


Mgn47
Magnum (původ kříženec od buddha)x Magnum(původ od buddha)
Magic mazar
Magnum (původ kříženec od buddha) x Auto Mazar (původ kříženec od dutch p.)
Magic pandora
Magnum (původ kříženec od buddha) x Pandora (původ kříženec paradise s.)
MAgiic Dwarf
Magnum (původ kříženec od buddha)x Red Dwarf (původ od buddha)
Magic Russia
Magnum(původ kříženec od buddha)x Taiga (původ kříženec dutch p.)

Samozřejmostí je že semena jsou prodávána jako suvenýry a jsou výsledkem vědecko-výzkumné práce a nepřebírám zodpovědnost za jejich zneužití proti zákonům o omamných a psychotropních látek a jiné zneužití . Určeno pouze pro starší 18ti let . Objednávkou dáváte současně souhlas s podmínkami nákupu.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email