VÝPRODEJ Semen Autoflowers ze soukromé pěstírny - Končím !SLEVY NA VŠECHNO! 15,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 3.5.2019 10:37 Typ: Nabízím Kategorie: Semena, sazenice, řízky Od: P. Město: Brno

Ahoj všichni, vzhledem v vrocholící sezoně a nucené likvidaci skleníku( z důvodů stěhování), ve kterém jsem dlouhá léta feminizovat a studijně křížit zejména automaty, jsem nucen nyní rozprodat veškerý sortiment zejména semena, kterých mi zbyly spousty z testů za roky v TOP kvalitě nachystaná a ošetřená. Jedná se o výprodejové ceny platné do vyprodání všech zásob tedy neváhejte a objednávejte.Semena jsou necelý rok maximálně 3 stará -( jsem ochoten udělat slevu u starších)stará a jsou skladována v chladničce a pokud se transportem poškodí jsem ochoten vyměnit poškozená za nová na vlastními náklady. Bonusová semena jsou součástí každé objednávky.Osobní vzkazy jedině přes darkwebxy. ale otázky zodpovím rád :)
Vybírejte z následujících odrůd:
(importováni z NL Amster.) Autoflower/samonakvétací :

Lemon Juice E.A. x Magnum
(původní DNA od Delici.řížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
Blue Mammoth x MazaAuto
(původní DNA od Barney. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od DP. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
Malana Bomb x Think. Diff.
(původní DNA od Barney. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od DP. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
Pandora x Syrup
(původní DNA od Paradise. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
Grape Muerto x Magnum
(původní DNA od Barneye. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
Roadrunner x Syrup
(původní DNA od Dinafe. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
Moby Dick Auto x Magnum
(původní DNA od Dina. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
Blue Cheese x Magnum
(původní DNA od -Barney. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci) x Syrup
Critical + Auto x Syrup
(původní DNA od Dina. křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)
AK Auto x Syrup
(původní DNA od Roya.Queen křížená a pozměněná zejména rezistencí) x (Původní DNA od Budd. opět křížena k vetší potenci a rezistenci)

stále přebírám sklad čili nabídku budu obnovovat vždy do vyprodání konkrátní odrůdy .
Semena jsou sekundární výsledky studijní práce na téma bio automatické hydroponies a nabízím je pouze jako suvenýry a za jejich zneužití neodpovídám, pro starší 18ti let .
Semena zasílám dobře zabalena a na dobírku kterou příčtu k objednávce.Bonusy přidám ke každé objedánvce.
Závaznou objednávkou přistupujete na výše zmíněná kriterira a podmínky obchodu.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email