SensorPush HT1, inteligentní senzor vlhkosti, teploty, tlaku, rosného bodu a VPD 820,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 22.6.2023 12:42 Typ: Nabízím Kategorie: Ostatní Od: Jiří Lhotský Město: Praha

Nabízím tento špičkový senzor neboť mám celekm tři kusy a plně využívám pouze dva. Senzor je v bezchybném stavu, baterie ještě minimálně na jeden rok činnosti (nová baterie stojí 80 Kč).

Předání je možné v Praze nebo balíkem do ruky ČP. Cena je konečná, nabídka platí do smazání inzerátu. Pokud budete mít dotazy, pište nebo volejte, rád zodpovím.

Popis výrobce:
Inteligentní senzor vlhkosti a teploty se bez námahy spáruje s mobilními aplikacemi SensorPush a volitelnou WiFi bránou SensorPush G1 a poskytuje ideální řešení pro sledování vlhkostních a teplotních podmínek v průběhu času.

Díky dlouhému dosahu (100 m, přímá viditelnost) budete v obraze i na dálku. Snímací komponenta švýcarské výroby poskytuje vysoce přesná, opakovatelná měření, kterým můžete důvěřovat. Data se shromažďují v jednominutových intervalech a ukládají se na senzor po dobu více než dvou týdnů. Automaticky se přesune do mobilních aplikací, když jsou v dosahu. Tam je uložen pro grafy a analýzu. Aplikace umožňují nastavit rozsahy výstrah, takže můžete vědět, kdy nastane problém, aniž byste museli neustále kontrolovat. Inteligentní senzor vlhkosti a teploty je ideální pro monitorování vašeho domova, hudebních nástrojů, vína, doutníků, uměleckých sbírek a suvenýrů a mnoho dalšího.

Kompatibilita: iOS 8+, Android 5.0+. Vyžaduje Bluetooth 4.0+ (také známý jako Bluetooth LE).

Baterie: CR2477

Přidejte SensorPush G1 WiFi Gateway a monitorujte všechny vaše senzory SensorPush na dálku přes internet!

 více než 1 rok životnosti baterie
 přesnost teploty ±0,5°F
 přesnost vlhkosti ±3%
 dosah 100m, přímá viditelnost
 jednominutové intervaly sběru dat

Odpovědět na inzerát
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva: